Nazwa pozycji: Monitoring polskiej fachowej literatury medycznej

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe lub wyższe kierunkowe – farmacja, chemia, medycyna, nauki przyrodnicze
  • Doświadczenie w obszarach farmakowigilancji, farmacji i medycyny mile widziane, ale praca jest odpowiednia także dla studentów studiów magisterskich oraz podyplomowych (częściowy etat)
  • Staranność i rzetelność
  • Języki:
    • Polski + angielski
    • Dalsze języki atutem (niemiecki, francuski, języki skandynawskie).

Zakres obowiązków:

  • Czytanie fachowych teksów z zakresu farmacji i medycyny z uwzględnieniem oceny pozyskanych informacji
  • Farmakowigilacja oraz związane z nią administracyjne czynności.

Oferujemy:

  • Przyjacielską atmosferę w małym kolektywie czeskiej firmy
  • Pracę na pełny lub część etatu
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dostęp do najnowszych informacji z zakresu medycyny
  • Możliwość pracy z domu
  • Elastyczny czas pracy
  • Służbowy notebook
  • Dodatek na wyżywienie
  • Dobrą kawę z markowego ekspresu :-)

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: medistyl@medistyl.cz lub poprzez formularz kontaktowy.

Wkrótce będziemy się z Tobą kontaktować. W temacie e-mailu prosimy o zamieszczenie „Ogłoszenie-monitoring“.

Zastrzegamy sobie prawo do niekontaktowania kandydatów nie spełniających powyższych wymagań.